Noční rej 5. D

Na tradiční spaní ve škole se naši páťáci těšili od první třídy. Ve čtvrtek 6. 6. konečně přišel den s velkým D, děti stály před školou a dožadovaly se vstupu do budovy. Noční maraton začaly hry na hřišti, následovala schovávaná a večerní stezka po škole odhalila tajemství a také záhadné bytosti, které vycházejí až po setmění. Objevila se čarodějnice, cikánka, tajemná paní, čaroděj, nachytali jsme zloděje a za nočního přítmí ordinovali dokonce lékaři. Nadšení nebralo konce, čas ubíhal jako voda, najednou bylo ráno, zpívali ptáci a zvonek vyzýval k začátku vyučování. Učit jsme se opravdu začali, ale trochu jinak, čekalo nás totiž klání v soutěži MasterChef 5. D. Rivalitu však nečekejte, vítězi byli všichni.

Velké poděkování náleží rodičům a spřízněným duším naší třídy za to, že obětovali svůj spánek a připravili pro děti zážitky, na které se nezapomíná.