Nocování ve škole

Ve čtvrtek 22. června prožily třídy 5. C a 2. B noc ve škole. Pro druháky to nebylo nic nového. Zato páťáci měli premiéru. Všichni jsme se na to už dlouho dopředu těšili a pilně se připravovali. Strávit celou noc ve škole se nakonec odhodlalo 33 žáků. Dobrodružství jsme započali po 17. hodině velkým turnajem v přehazované. Tam se druháci ještě více stmelili s vyšším ročníkem a vznikly tak úžasné týmy plné kamarádských vztahů a perfektní spolupráce. Ve večerních hodinách na nás čekala bojovka, putování školou za záchranou ztraceného dvojčete. Za odvahu a splnění všech úkolů získaly děti sladkou odměnu. Před spaním jsme stihli ještě deskové hry a poté jsme únavou všichni usnuli. Přespávání hodnotíme jako velmi vydařené. Odnášíme si spoustu zážitků a nových kamarádů.