23.09.2010

O pohár starosty města Uh. Hradiště

IX. ročník atletických závodů O pohár starosty města Uherské Hradiště se konal 23. září.

Naši školu reprezentovala čtyři tříčlenná družstva v kategorii mladší a starší. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 800 m, skoku dalekém a vrhu koulí pro starší žáky a žákyně, v běhu na 60 m, 600 m, skoku dalekém a hodu kriketovým míčkem pro mladší žáky a žákyně. Naši školu reprezentovali: mladší žáci - Kovařík Vojtěch 6.A, Sobek Tadeáš 6.D, Koželuha Milan 8.D, mladší žákyně - Goliášová Lucie, Malinová Kateřina 7.C, Železníková Michaela 8.D, starší žáci - Kaňovský Adam 8.B, Verbík Tomáš 9.A, Šimoník Marek 9.D, starší žákyně - Míšová Veronika 9.B, Zelinková Tereza 9.C, Malovaná Petra 9.D. Naši atleti vybojovali v souboji škol okresu Uh. Hradiště vynikající 2. místo, pěkný pohár a věcné ceny. Bylo to zásluhou nejen družstva mladších žáků - celkově 2. místo a starších žákyň - celkově 3. místo, ale i díky dobrým výkonům ostatních kluků a děvčat.Nejlepší výkony jednotlivců: 1. místo ve skoku dalekém - T. Sobek, ve vrhu koulí - T. Zelinková, 2. místo v běhu na 6O a 6OO m - M. Koželuha, v běhu na 800 m - T. Verbík, 3. místo ve skoku dalekém - P. Malovaná, 4. místo v hodu míčkem - V. Kovařík, v běhu na 800 m - M. Šimoník, v běhu na 60 m - T. Zelinková, 5. místo v hodu míčkem - A. Kaňovský, 6. místo v běhu na 600 m -T. Sobek, 7. místo v hodu míčkem - M. Koželuha, ve skoku dalekém a běhu na 60 m - V. Kovařík,  ve skoku dalekém - K. Malinová, v běhu na 800 m - T. Zelinková, 8. místo ve skoku dalekém - T. Zelinková, 9. místo ve vrhu koulí - P. Malovaná, 10. místo v běhu na 60 m - P. Malovaná atd. Ve všech kategoriích bylo vždy kolem 40 sportovců.
Všem našim žákům blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.