14.05.2015

Oběd na přání

Průzkum a diskuze, který na třídnických hodinách posbírali parlamenťáci, přinesl zajímavé podněty ze strany našich žáků. Chtěli bychom proto začít splňovat alespoň některá vaše přání. Kromě jiného vzešla z vaší strany také chuť vybrat si svůj oblíbený oběd. Právě teď máte jedinečnou příležitost zúčastnit se hlasování o oběd. Tak teda hlasujte!!! Využijte svoji příležitost! Pokud bude z vaší strany o hlasování velký zájem, stane se tradicí a budeme si moci volit naše oblíbené jídlo častěji, v pravidelných intervalech. Kde hlasovat? 1) U automatu na obědy bude připravená schránka s lístečky a jídelním lístkem, ze kterého můžete vybírat. 2) Přes webové stránky školy. Jak hlasovat? 1) Napsat na lístek (budou připraveny) číslo oběda, které jste si vybrali z jídelního lístku,  a vhodit do schránky u automatu. 2) Prostřednictvím webových stránek školy, přes školní vrbu. Do pole subject napíšete OBĚDY a do pole zpráva napíšete číslo vámi zvoleného jídla (viz jídelní lístek) Dokdy hlasovat? Hlasovat můžete ve čtvrtek 14.května a pátek 15.května o všech přestávkách. Hlasování bude ukončeno v pátek 15.května ve 14.00 hod. Výsledky se dozvíte na stránkách školy a z jídelníčku a na vámi vysněný oběd se můžete těšit ve středu 12. června.