Okresní finále přespolního běhu

Okresní kolo v přespolním běhu v Uherském Ostrohu nás letos přivítalo promáčenou tratí a deštěm, který vydržel po celou dobu závodu. Chlapce a děvčata, kteří jeli reprezentovat naši školu, to ale neodradilo a závod zaběhli s maximálním nasazením. V konkurenci nejlepších škol z celého okresu jsme dosáhli na následující umístění. Družstvo mladších žákyň obsadilo 6. místo, družstvo mladších chlapců 5. místo, starší žákyně bramborové 4. místo a starší žáci krásné a hlavně překvapivé 2. místo. Z jednotlivců se na stupně vítězů podívala a vlastní medaili si ze závodu přivezla Eliška Jakůbková za 3. místo v kategorii starších žákyň. Všem běžcům patří veliký dík za zvládnutí velmi náročného běhu a reprezentaci školy.