Okresní finále v halové kopané

[caption id="attachment_51168" align="alignleft" width="300"] bty[/caption] V pátek hostila naše škola účastníky okresního finále v halové kopané základních škol okresu Uherské Hradiště. Na sportovní halu Širůch se sjelo 5 okrskových vítězů (ZŠ TGM Bojkovice, ZŠ Mariánské nám. Uherský Brod, ZŠ Sportovní, ZŠ Kunovice U Pálenice, ZŠ Staré Město). V hracím systému čekaly každé družstvo 4 zápasy. Celkem se odehrálo 10 zápasů. [caption id="attachment_51169" align="alignright" width="300"] bty[/caption] Naši kluci po remíze 2:2 se ZŠ Kunovice a prohrách 1:7 se ZŠ Sportovní, 0:1 ZŠ Mariánské nám. Uherský Brod, 0:3 ZŠ TGM Bojkovice obsadili poslední páté místo. Vítězem se stala po dramatické remíze na skóre postupující ZŠ Sportovní před Bojkovicemi. Naši kluci i přes poslední místo podali sympatický výkon. Sestava: Fryšták, Hřib, Lapčík, Tománek, Habarta, Hejda, Čechmánek, Pavlínek, Filip - brankař.