10.05.2017

Okresní kolo atletického Poháru rozhlasu

V úterý 9. května se 40 nejlepších atletů naší školy zúčastnilo okresního kola atletických závodů Poháru rozhlasu. Rozděleni do čtyř kategorií se v konkurenci 9 základních škol okresu vrhli do soutěžení ve svých disciplínách   - 60 m, vytrvalost, skok daleký, vysoký, hod míčkem, vrh koulí, štafetový běh. Nejlépe dopadli starší žáci, kteří pod vedením kapitána a nejlepšího atleta kraje Jakuba Kunta vybojovali první místo a postup do krajského finále. Mladší žáci obsadili krásné druhé místo. Starší žákyně byly šesté a mladší žákyně páté. [caption id="attachment_42272" align="alignleft" width="180"] Jakub Kunt[/caption] Sestava starší žáci: Jakub Kunt, Tomáš Daníček, Erik Hábl, Jiří Kedra, Radim Haša, Michal Fryšták, Richard Bičan, Dominik Hradil, Petr Goliáš. Sestava mladší žáci: Vojtěch Paška, Šimon Slavík, Martin Klovanič, Matěj Mléčka, Tomáš Obdržálek, Tomáš Tománek, Tadeáš Foret, Michal Pavlínek, Ondřej Turčín. Sestava starší žákyně: Liduška Gieslová, Vendula Dobiášová, Barbora Jagošová, Tereza  Cigošová, Tereza Trávníčková, Adéla Havalová, Zuzana Jelínková, Nela Zapletalová, Alžběta Svobodová. Sestava mladší žákyně: Nicol Endrych, Eliška Jakůbková, Simona Burešová, Johana Kučíková, Radka Kedrová, Kristýna Ventrčová,  Kája Lanšperková, Eliška Kubíková, Adéla Gálová, Klára Trumlová. Podrobné výsledky na :     www.poharrozhlasu.cz      - přihlášky, kalendář, Uherské Hradiště, výsledky