14.05.2009

Okresní kolo dopravní soutěže

Dne 14. 5. 2009 proběhlo okresní kolo dopravní soutěže proběhlo v Uh. Brodě na dopravním hřišti ZŠ Na Výsluní.
Za naši školu byla příhlášená 2 družstva (jediní zástupci z hradišťských škol). Soutěžilo se v jízdě zručnosti, jízdě podle pravidel, první pomoci a teoretické části. Družstvo I. mladší žáci ve složení Krpalová Aneta, Orálková Kateřina (6.C), Malina Václav, Marek Leoš (6.D) se umístilo na 3. místě a Malina Václav byl vyhlášen nejlepším cyklistou s nejmenším počtem trestných bodů. Družstvo II. starší žáci ve složení Janeček Michal (6.B), Koželuha Milan, Schneiderová Kateřina (6.D), Stalčíková Michaela (7.A) se umístilo na pěkném 4. místě. Všem cyklistům blahopřejeme a děkujeme za pěknou reprezentaci školy.