22.05.2010

Okresní kolo dopravní soutěže

Dne 20. května se konala na dopravním hřišti při ZŠ Na Výsluní v Uherském Brodě cyklistická soutěž za účasti 20 základních škol hradišťského okresu.

Naši školu reprezentovala dvě družstva. I. kategorie - ve složení Markéta Tesaříková, Tomáš Sikora, Tomáš Otradovec (5. ročník), Michal Tvrdoň (6. ročník) a II. kategorie - ve složení Dominik Gottwald (6. ročník), Martina Tománková (7. ročník), Michaela Stalčíková, Jakub Hampala a náhradník Martina Žilínková (8. ročník). Žáci soutěžili v teoretických znalostech (test), první pomoci a praktické části (jízda podle dopravních pravidel a jízda zručnosti). V I. kategorii skončili na 11.místě a ve II. kategorii na 5. místě. Všem zúčastněným žákům patří poděkování za dobrou reprezentaci naší školy.