23.02.2020

Okresní kolo olympiády z anglického jazyka

Ve dnech 17.-18.2.2020 probíhalo na Základní škole UNESCO v Uherském Hradišti okresní kolo olympiády v anglickém jazyce. Naši školu reprezentovali úžasní angličtináři - Marek Fikes (6.D) a Roman Pochylý (9.C). V první části soutěže na žáky čekal poslech s porozuměním a poté konverzace ve dvojicích na daná témata. Konkurence byla velká a ani porota neměla jednoduché rozhodování. Oba naši kluci soutěžili s obrovským nasazením a obhájili tak krásná místa v prvních desítkách.Marek se umístil na 7. místě ze dvaceti soutěžících a Roman na 9. místě z dvaceti sedmi soutěžících. Markovi i Romanovi patří velká pochvala za veškerou přípravu, nadšení, odhodlání a v neposlední řadě také poděkování za reprezentaci naší školy!