26.11.2007

Okresní přebor ve volejbale začal

V sobotu 17. listopadu žáci naší školy začali úvodní turnaj okresního přeboru žáků ve volejbale.
Úvodní turnaj se hrál na domácí palubovce ve sportovní hale na Širůchu. Okresního přeboru se účastní 4 družstva: Staré Město, Nivnice, Strání, Uherský Brod. Naši žáci hráli své první mistrovské utkání a překvapili vyrovnanými zápasy. V prvním utkání se střetli s Nivnicí, kterou porazili 2:0. Se soupeři z Uherského Brodu a Strání prohráli po vyrovnaném boji v tiebreaku 2:1. Další zápas se hraje ve čtvrtek 29. listopadu v Nivnici. Přejeme klukům dobré výsledky. Sestava: Trubačík Vít, Břustek Miroslav, Tesař Jakub, Bičan Marian, Skryja Michal, Květoš Honig, Jirka Juřena, Buřil Jan, Náplava Petr, Marek Šimoník, Tomáš Šmol.