Okrskové a okresní kolo Mc Donald´s Cup

Dne 25. 4. a 26. 4. se žáci 2. - 3. tříd  mladší skupina A a 4. - 5. tříd starší skupina B zúčastnili okrskového kola fotbalové soutěže Mc Donald´s Cup v Uh. Hradišti. Chlapci bojovali do posledních sil, ale štěstí přálo více starší skupině B. Postup do okresního kola z 2. místa ve skupině odehráli dne 3. 5. I když měli spoustu příležitostí, tak o postup do kraje rozhodlo skóre. Skončili na krásném 5. místě z 8 týmů. Všem žákům 2., 3., 4. a 5. tříd děkujeme za vzornou reprezentaci Základní školy St. Město!                Hráči skupina B: Viktor a Ondřej Bukvaldovi, Vojtěch Stojnov, Pavel Jarotek, Adam Mouček, Matyáš Mařák, Matyáš Vojtěch Mařák, Štěpán Sláma, Petr Rosůlek, Samuel Benčík, Sebastian Lukáš, Daniel Bukvald a Kristian Prokeš.