19.02.2014

Okrskové kolo recitační soutěže

V pondělí 17. února se v budově Rodinného centra Čtyřlístek ve Starém Městě uskutečnilo okrskové kolo recitační soutěže, kterého se za naši školu zúčastnily čtyří dívky. V 3. kategorii (6. a 7. třída) se porotě představila Ludmila Gieslová z 6. D s textem Jiřího Žáčka Hledám tátu a Barbora Rokytová z 6. B s básní Jaroslava Vrchlického Krovky. V kategorii pro 8. a 9. třídu recitovala Michaela Kročová z 8. A Uspávanku se starými domy od Jana Skácela a Renata Šťastná z 9. D vystoupila s textem Ros Asquithové Průvodce usoužených puberťáků láskou. Renčino recitační nadání porotu oslovilo natolik, že se rozhodla poslat ji do okresního kola, k čemuž jí gratulujeme. Všem čtyřem žákyním děkujeme za reprezentaci školy.