25.09.2014

Olympijský den 3. tříd

Ve středu 24. září čekal žáky 3. tříd Olympijský den. Na chvilku si oddychli od učení a podnikli pěší výlet do Kostelan. Zpočátku na nás počasí nebylo příliš přívětivé. Zima a mlha se nám moc nelíbila, ale naštěstí nám brzy vysvitlo sluníčko.  Paní učitelky se vydaly s dětmi po cyklostezce k jezu na řece Moravě. Přivítal nás tu známý oslík. Po krátké svačince jsme pokračovali dále po cyklostezce. Cestou jsme poznávali krásnou okolní podzimní přírodu. Na fotbalovém hřišti v Kostelanech jsme si zahráli slíbené hry a trošku si zasportovali. Místní hřiště s prolézačkami nás čekalo na závěr. Zpáteční cestu jsme absolvovali autobusem. S příjemným zážitkem jsme se vrátili zpátky do školy a už se těšíme na zbytek týdne.