29.09.2019

Olympijský den čtvrtých tříd

Čtvrťáci se konečně dočkali svého olympijského dne, který se nakonec uskutečnil 25. 9. a kde jinde by se měl konat pravý olympijský den než v Kunovském lese, který patří mezi velmi oblíbené lokality pro sportovní aktivity. Sluníčko nám sice na závodění nesvítilo, ale velmi pěkně upravený les přímo vyzýval  ke sportování a pohybu. Na trati dlouhé 500 m vedoucí krásným podzimním lesem se utkalo v běhu 77 natěšených chlapců a děvčat a pro kovy nejcennější a diplomy si doběhla děvčata: pro 1. místo Magda Nožičková ze 4. B, pro 2. místo Dominika Vrtáková ze 4. A a pro 3. místo si doběhla Adriana Štanglová ze 4. C. Mezi chlapci se v cíli sehrál velký boj o první místo mezi Tomáškem a Jendou a nakonec, jak se u nás říká „o prsa“, vyhrál Tomáš Vybíral ze 4. D před Jendou Otáhalem ze 4. C a pro bronzovou medaili, tedy pro místo 3., si doběhl Adam Bukvald ze 4. D. Se sportovním dopolednem jsme se rozloučili slavným heslem „Sláva vítězům, čest poraženým!“ a pokřikem třikrát „Nazdar!“, všichni zúčastnění sportovci si rozdělili sladkou odměnu a příjemně unaveni jsme se vydali zpět do Starého Města.