28.09.2016

Olympijský den třetích tříd

[caption id="attachment_34014" align="alignleft" width="300"] OLYMPUS DIGITAL CAMERA[/caption] V úterý dopoledne si naši třeťáčci odpočinuli od učení a strávili příjemné sportovní chvilky na Velehradě. Z chladnějšího podzimního rána, které doprovázelo naše kroky Starým Městem, se vyklubal nádherný slunečný den. Naši sportovci s přehledem zvládli cestu cyklostezkou na Velehrad, během níž jsme zavítali i do zákoutí lesa, a to už se před námi vynořil Velehrad. Posilnění po svačince jsme se pustili do plnění sportovních aktivit. Děti skákaly z místa, házely šiškami do dálky, skákaly do písku, nechyběl ani závod v běhu, míčové hry a nakonec se děti vyřádily na místním hřišti. Příjemně sportovně naladěni jsme se vydali na zpáteční cestu do školy.