Organizace provozu školy od 4. – 8.1.2021

Vážení rodiče, z důvodu zhoršené epidemiologické situace se zakazuje osobní přítomnost žáků 3. – 9. ročníku ve škole od 4. - 8.1.2021. Žáci těchto ročníků se budou v tomto týdnu vzdělávat distančně dle předepsaného a zavedeného rozvrhu online hodin. Žáci prvního a druhého ročníku se vzdělávají prezenčně ve škole dle pokračujících hygienických opatření (roušky, větrání, rozestupy, desinfekce, homogenita skupiny). Prezenční vzdělávání (1. + 2. ročník) – Obědy mají žáci přihlášené, kdo oběd nechce,  musí učinit odhlášku. Distanční vzdělávání (3. – 9. ročník) – Obědy mají žáci odhlášené, kdo má zájem odebírat oběd ve škole přes výdejní okénko, musí učinit přihlášku do 31.12.2020 přes stravovací portál Strava.cz do 14:00 hod. – obědy (hlavní jídlo) se budou vydávat do jednorázových stravovacích obalů (výdej 10:30 – 11:30 hod. zadní vchod u jídelny) Žáci, kteří na prvním stupni vrátili techniku (notebooky, pc) k distančnímu vzdělávání, si ji mohou vyzvednout v pondělí 4.1.2021 od 8:00 hod. ve školní budově I. stupně. Školní družina –     ranní školní družina od 6:30 hod., odpolední do 16:00 hod.
  • třídy pokračují jako oddělení školní družiny (povinnost zachování homogenity skupiny)
  • třídy II.B,D – ranní i odpolední družina na školní budově č. 1000
Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví  Mgr. Jan Zábranský