07.05.2015

PeckaFilm: opět jsme vyhráli!

Ve středu 6. května byly slavnostně vyhlášeny výsledky 6. kola výtvarné soutěže PeckaFilm a naši žáci se opět umístili na prvním místě. Téma 6. ročníku bylo "Moje ulice" . Tentokrát si opět mohli vyzkoušet práci filmařů. Této role se velmi rádi ujali již zkušení filmaři Čestmír Kolařík ze 7. D a Vašek Raštica ze 6.C. Jejich dílko s názvem "Moje Buchlovice" získalo cenné první místo ve veřejném hlasování. Vítězové byli oceněni sadou volných vstupenek na filmové projekce v kině Hvězda a dalšími hodnotnými cenami od sponzorů soutěže. Naše škola (II. stupeň) získala pro všechny své žáky zdarma filmové představení v kině Hvězda. Všechny děti, které se soutěže zúčastnily, získaly za odměnu volnou vstupenku na bijáskové představení Sponge Bob v den vernisáže. Všem, co hlasovali děkujeme a vítězům gratulujeme.