08.06.2006

Plavecké závody žáků 1. stupně ZŠ

Osumkrát na stupních vítězůVe středu 7.června uspořádala Plavecká škola v Uherském Hradišti tradiční závody v plavání pro žáky 1. stupně ZŠ. Vybraní zástupci žáků z 1. – 5. ročníku reprezentovali naši školu v plaveckých disciplinách: 1. r.               25 m prsa 2. - 3. r.        50 m prsa,                     3 x 25 m smíšená štafeta prsa4. - 5. r.        50 m volný způsob,                                           3 x 25 m  smíšená štafeta  volný způsob V početné konkurenci 15 škol se naši žáci vůbec neztratili a doplavali si pro výborné výsledky. Jednotlivci: 1. místo žáci 2.r. - Kristián Zámečník 2. místo žáci 3. r. - Štěpán Stodůlka 3. místo žákyně 4. r. - Tereza Turečková 3. místo žáci 5. r. - Matěj HejdaŠtafety: 1. místo 4. r. -  K. Šichová, Š. Stodůlka, T. Turečková 2. místo 2. r. -  M. Malota, T. Luběnová, K. Zámečník 3. místo 5. r. - P. Vávrová, P. Vybíral, M. Hejda V celkovém pořadí škol jsme díky vysokému počtu bodů dosáhli na bronzový stupínek.