20.01.2013

Ples SRPŠ

[nggallery id=705]V pátek 18. ledna se uskutečnil náš již tradiční školní ples. Konal se ve Společensko-kulturním centru Sokolovna ve Starém Městě.
Na úvod vystoupili žáci 9. tříd se svými polonézami, které od října pilně nacvičovali. Jako první se představila skupina pí. uč. Bané následována skupinami pod vedením pí. uč. Koňaříkové a p. uč. Zábranského. Poté se už rozproudila volná zábava. K tanci a poslechu hrála v hlavním sále Sokolovny dechová kapela VHS Nedakonice. Ve vedlejším sále vládl DJ Jerry se svou diskotékou a laserovou show, kde se bavila především mladší generace. Někteří hosté si domů dokonce odnesli zajímavé ceny z velmi bohaté tomboly. Letošní ples se určitě vydařil na jedničku.