Ples SRPŠ 2024

V pátek 17. 5. 2024 proběhl v SKC ve Starém Městě tradiční každoroční ples ZŠ Staré Město, který organizovali rodiče sdružení v SRPŠ. Ples zahájilo polonézou 37 párů složených z žáků devátého a osmého ročníku. Ti se představili ve třech polonézách a společném závěru. Nácviku se ujala letos paní učitelka Veronika Kašná,  Bohdana Krystková a pan řaditel Jan Zábranský. Velké poděkování patří rodičům v SRPŠ, kteří pomáhali organizovat ples. Všem rodičům děkujeme za sehnané dary do tomboly, kde se sešlo přes 400 hodnotných cen. Poděkování patří i paní učitelce Veronice Kusákové za připravenou výzdobu sálů. Odměnou bylo přes 700 spokojených návštěvníků. Velká gratulace také všem tančícím za předvedené polonézy a krásný zážitek ze školního plesu.

Video z plesu najdete na Youtube, případně si je můžete stáhnout zde (FullHD 1,5 GB)