Poděkování dárcům ...

Vážení rodiče, děti a přátelé školy … Chtěli bychom Vám alespoň touto cestou ze srdce velice poděkovat. Během uplynulých čtrnácti dní proběhla finanční sbírka s jediným cílem. Pomoci … Zhoršující se situace v ZOO Zlín nás přivedla na myšlenku, že jakákoliv finanční podpora by mohla v kritické situaci pomoci naší oblíbené zoologické zahradě, aby se nenaplnil nechtěný scénář s utrácením zvířat nebo jejich odvozem do zahraničních zoologických zahrad. Tak jsme se rozhodli oslovit i Vás. Převelice nás těší, že jste nezůstali lhostejní a ukázali jste, že máte srdce na pravém místě. Všichni tuto zoologickou zahradu dobře známe, všichni jsme ji již několikrát navštívili. A díky Vaší pomoci si budeme s našimi dětmi moci ty krásné chvíle mezi cizokrajnými zvířaty užívat i v budoucnu. Během té krátké doby se podařilo získat krásných 17.800 Kč. Každý den ZOO zveřejňuje celkovou darovanou finanční částku od dárců z celé naší republiky, která je připočtena na speciální konto. V některém dalším dni tam bude právě i Váš příspěvek. Můžete na sebe být hrdí … Zároveň jsme Vás oslovili s prosbou o pomoc pro uhrazení části školného pro námi adaptovanou Aničku z Afriky. Část z celkové sumy bude zaslána nadaci, která finance přesměruje k africké rodině a Anička bude mít zaplaceno školné do konce roku 2021, zbytek peněz bude zaslán beze zbytku do ZOO Zlín. A na závěr … Nezbývá než ještě jednou poděkovat všem rodičům, kteří podpořili tyto sbírky a vedení SRPŠ za spolupráci na této akci.