29.10.2012

Podzimní sběr na 1. stupni

V průběhu celého měsíce října odváželi rodiče našich dětí velké množství papíru do Sběrných surovin v Uherském Hradišti. Samotný sběr proběhl přímo na dvoře naší školy 10.října. I v tomto školním roce jsme přihlásili celou naši školu (1. a 2.stupeň) do EKOSOUTĚŽE, kterou pořádají Sběrné suroviny v Uh. Hradišti, s.r.o. Vítězné školy získají dárky a finanční odměnu. V minulém školním roce jsme obsadili skvělé 3. místo. Získali jsme didaktické pomůcky a finanční částku 2000 Kč. Peníze za sběr škola použije na akce pro žáky naší školy.
Letos jsme v podzimním sběru nasbírali na 1.stupni 15 344 kg papíru, což je o necelé 3 000 kg papíru více než bylo v minulém podzimním sběru. Vítězem podzimního sběru se stala třída III.D – 93,3 kg papíru na žáka. 2. místo obsadila třída II.A – 77,6 kg papíru na žáka a na 3. místě se umístila třída IV.C – 59,9 kg papíru na žáka. Další pořadí tříd: I.A, IV.B, III.B, V.C, IV.A, III.A, III.C, I.C, II.B, II.C, V.A, V.B, I.B. Vítězná třída III.D získá dort a třídy na 2. a 3. místě dostanou sladkou odměnu. Ještě nás čeká sběr na jaře. Všem, kteří se zapojili do sbírání, děkujeme.