Pojď se stát parlamenťákem

V posledních dnech obešli členové žákovského parlamentu žáky šestých ročníků, aby jim představili parlament na naší škole a zkusili je zlanařit mezi nás. Po odchodu našich deváťáků potřebujeme doplnit stavy a být zase kompletní. Parlamenťáci šesťákům popsali chod parlamentu, akce, které jsme loňský rok zvládli, a hlavně jim sdělili, jak je možné kandidovat. Ukázali jim ukázkovou kandidátku, prošli fotky a hlavně odpověděli na všechny dotazy. A teď netrpělivě vyhlížíme a čekáme, kdo bude naše nová hvězda parlamentu. Neváhej a přijď mezi nás :-) Žákovský parlament je hlasem všech žáků školy. Je to prostor, kde můžeš vyjádřit svůj názor na každodenní život ve škole, umožní ti realizaci tvých nápadů. Žákovský parlament  je prostředek, pomocí něhož se žáci učí odpovědnosti, spolupráci, díky svým činnostem pomáhá zlepšovat klima školy, propojuje žáky, vedení, učitele i rodiče. Jsi kreativní, zodpovědný, nebojíš se mluvit, máš nápady, co zlepšit ve škole, chceš spolupracovat nejen s vrstevníky, ale i s učiteli a vedením školy? Vytvoř svou originální kandidátku se jménem, fotkou, prozraď něco málo o sobě a hlavně napiš, co bys rád ve škole změnil. Hotové kandidátky dones buď ke kontrole, nebo k odevzdání do pondělí 17. 10. koordinátorkám ŽP – paní učitelce Petře Magdálkové (kabinet ČJ) nebo paní učitelce Michaele Škrabalové (kabinet chemie), příp. některému z členů parlamentu. Snažíme se, aby žákovský parlament byl nejen práce, ale i zábava. ? Tak už neváhej!

…přestaň remcat v lavici, pojď to změnit…