Předvánoční turnaj stolního tenisu

Poslední týden školy v kalendářním roce je vždy ve znamení předvánočního turnaje pro osmdesát žáků druhého stupně. Napsat se na hráčskou listinu mohl každý deváťák, dokonce i kterákoli šesťačka. Hrálo se vyřazovacím způsobem. Po třech hodinách vzájemných bojů zůstalo pět nejúspěšnějších – Lucka Obdržálková, Martin Novák, Marek Cehelský, Ondřej Turčin a Martin Šimůnek. Zde je nutno zdůraznit, že je to snad poprvé v historii tohoto turnaje, kdy do finálové části postoupili současně hned tři šesťáčci. A úplně poprvé, kdy se ve finálové pětce objevila dívka. Finále se hrálo systémem každý s každým. Vítězem a držitelem putovního poháru se pro letošní rok stal žák 8. ročníku Martin Šimůnek, který obhajoval vítězství z loňského i předloňského roku. Na druhém místě se fantasticky umístila Lucka Obdržálková a třetí místo se stalo malým splněným snem pro deváťáka Ondru Turčina. Všem děkuji za účast, vítězům ještě jednou gratuluji a budu se těšit na příští rok, zda Martin Šimůnek zase obhájí či najde svého přemožitele.