Přenos vánočního stromku

Minulý týden byl uskutečněn převoz (přenos) vánočního stromku ulicemi Starého Města žáky páté třídy do cílového bodu - budova prvního stupně ZŠ. Vše uskutečněno za dodržení bezpečnostních podmínek. Nejdříve proběhla úvodní technická porada o průběhu trasy přenosu stromku. Všichni měli reflexní pásky, čtyři žáci byli jako majáky na vozidle (výrazné šátky) a dva navigátoři s mapkou. Paní učitelka Krystková se stala hlavní reportérkou přímého přenosu. Tuto podívanou sledovalo i nečekané množství lidí za okny v ulicích. Celá akce probíhala za řádného doprovodu Městské policie Staré Město. Vánoční stromeček byl bez poškození umístěn na své místo a v následujících dnech bude dozdoben vybranými žáčky této školy.