Projektové dny 7. ročníku

Témata projektových dnů byla zadána žákům 7. tříd v polovině června. Vymysleli je pro ně jejich vyučující: Viera Valíčková, Michaela Škrabalová, Veronika Kusáková, Jan Polášek, Vendula Karafiátová, Pavlína Malinová, Veronika Siváková, Štěpán Stodůlka a Lýdie Podhrázká. Žáci a učitelé skvěle spolupracovali. Výsledkem byly vynikající práce, které žáci prezentovali prostřednictvím moderní techniky svým spolužákům, pedagogům a také panu senátoru Josefu Bazalovi, který stejně jako ostatní sledoval s velkým zaujetím, jak hezky se jednotlivé skupinky popasovaly se zadanými tématy. Tímto bych chtěl mým kolegům velmi poděkovat za perfektně odvedenou práci a naší mládeži vyseknout poklonu za jejich šikovnost a snahu zvládnout zadané úkoly na výbornou.
  1. „Kdo je pánem robota“ – Základy programování s robotem Edison
  2. Cukr kolem nás
  3. Animuj! aneb Malá škola animace
  4. Těžba lesů v Chřibech
  5. Excuse me, do you speak English?
  6. Vaříme! Do varu s paní učitelkou!
  7. Na vlásku. Co všechno unese vlas?
  8. Religionistika aneb Duchovní zaměření žáků ZŠ
  9. Staré Město ve fotografii