... protože se máme rádi

Polovina února se nese v duchu svátku všech zamilovaných, proto žákovský parlament neváhal a přišel s "Valentýnskou poštou". Od 6. 2. do 9. 2. měli žáci i učitelé možnost poslat valentýnku někomu, koho mají rádi nebo ho z nějakého důvodu obdivují. Všechno mohlo být i anonymní. Valentýnské pošty se zúčastnilo mnoho žáků i učitelů. Z valentýnské krabice, která byla celou dobu na chodbě u výtvarné výchovy, se vysypalo nespočet různorodých přáníček a vzkazů.     V pátek 10. 2. se valentýnky rozdaly a každý, komu byla valentýnka napsaná, dostal malý dopis. U některých byl i malý dáreček, aby tomu druhému udělal radost. Doufáme, že se vám "Valentýnská pošta" líbila a měli jste radost buď z valentýnky, nebo obdarování ostatních. ❤️?