23.02.2019

První místo okresního kola v jazyce anglickém pro naši školu!

První místo okresního kola v jazyce anglickém pro naši školu vyhrála letos žákyně IX.A Vendulka Ryšková! Je to velká bojovnice, loni se umístila na krásném druhém místě z 22 zúčastněných škol. To ji ale neodradilo a letos po velkém úspěchu s certifikátem FCE for School, který získala v lednu, zamířila rovnou na vítěznou pozici. Vendula se připravovala velmi pravidelně se svým soukromým lektorem panem Miroslavem Fikesem a pracovala navíc při přípravě cvičných PET a FCE testů Cambridge. Její výslovnost je  nádherná a bohatost slovní zásoby opravdu vynikající. Proto jsme rádi, že si takové vítězství zasloužila právě naše žákyně. Následující měsíc bude pokračovat ve svém úsilí i na krajské soutěži. This is the way to go, Keep calm and Carry on!