Pythagoras by měl radost...

V úterý 7. prosince se sešli nejlepší matematici 6. - 9. ročníku naší školy v učebně chemie a celých šedesát minut řešili patnáct úloh okresního kola Pythagoriády. Nejlepších úspěchů dosáhli deváťáci - ze sedmnácti úspěšných řešitelů jich bylo právě sedm, všichni z IX.D. A nejen to. Dosáhli na příčky nejvyšší. Lukáš Malý excelentním výkonem obsadil 1. místo. Protože letos byly výsledky zpracovávány elektronicky, máme k dispozici i výsledky z jiných okresů Zlínského kraje. Proto víme, že Lukáš byl jediný, který získal maximální počet bodů - vyřešil bezchybně všechny úlohy. Na 2. až 5. místě stanul Rosťa Procházka, který ztratil jediný bod.Děkujeme všem soutěžícím za skvělou reprezentaci školy.