Pythagoriáda 2017

Ve středu 17. května se na naší škole uskutečnilo okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. A jelikož to byla poslední soutěž matematiky v tomto školním roce, tak jsme byli zvědaví, jak to po všech těch úspěších v Matematickém klokanovi, Sudoku nebo Finanční gramotnosti dopadne.A byli jsme opět úspěšní! Na 2. - 3. místě v kategorii 7. ročníku se umístila Katka Spáčilová a na pěkném 5. místě skončil Michal Pavlínek, oba ze 7. D.  Také v 8. ročníku jsme měli úspěšné řešitele - stali se jimi Václav Raštica a Martin Králík, oba z 8. C. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem žákům, kteří se letos účastnili ve všech matematických soutěžích, reprezentovali naši školu a dokázali, že matematiku můžeme mít  rádi.