Recitační soutěž

V pondělí 27. ledna 2020 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže, kam postoupili žáci z kol třídních. I přes řádící chřipkovou epidemii přišlo 16 recitátorů. Všechny výkony byly na velmi dobré úrovni, proto se porota rozhodla udělit dokonce dvě třetí místa. V 1. kategorii (6. – 7. ročník) obsadila 1. místo Ester Pavlicová, 2. místo Eva Bodnar. Obě postoupily do okrskového kola.

O 3. místo se rozdělily Aneta Měrková a Anna Nekardová, všechny jsou žákyněmi třídy 6. D. V 2. kategorii (8. – 9. ročník) se na 1. místě umístila Markéta Kočendová z 8. D, která tak postoupila do kola okrskového, na 2. místě skončila Viktorie Maňáková z 9. C. Všem recitátorům děkujeme za účast a postupujícím přejeme hodně štěstí v dalším kole.