13.04.2014

Šachisté v celorepublikovém finále

Skvělého úspěchu dosáhla naše škola, když její družstvo vybojovalo v republikovém finále Přeboru škol v šachu devatenácté místo. Reprezentace ve složení Viktorie Všetulová, Roman Lapčík, Robin Čapek a Stanislav Foltýnek se do finále probojovala vítězstvím v kole okresním i krajském. Sportovní klub Vyškov, organizátor celého poháru, uspořádal ve spolupráci s MSK Vyškov finále pro třicet nejlepších družstev z celé ČR ve Vyškově ve dnech 7. - 8. dubna. Po dvoudenním souboji družstvo Starého Města obsadilo devatenácté místo. Výrazný osobní úspěch zaznamenal Stanislav Foltýnek, který v hodnocení jednotlivců na 4. šachovnici obsadil ziskem šesti bodů vynikající 3.místo. Všem blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.