18.03.2010

Sběr papíru na 1.stupni

Vážení rodiče, milí žáci, ve čtvrtek 29.dubna se uskuteční na naší škole sběr papíru. Papír vozte až ve čtvrtek 29. dubna ráno od 7.00 do 7.35 a odpoledne od 14.00 do 17.00 hod. Vyučování nebude přerušeno. Papír nemusíte vázat provázkem. Nesbíráme kartony a krabice. Již teď až do sběru mohou rodiče dětí vozit velké množství papíru (nad 20 kg) přímo do sběrných surovin do Uh.Hradiště, ulice Průmyslová. Tam je důležité nahlásit školu a třídu. Doklad od sběru odevzdejte třídní učitelce. Peníze za sběr ponechejte ve sběrných surovinách. Každá třída má možnost se zúčastnit soutěže ve sběru, a tak získat umístění a ocenění. Třída, která odevzdá největší množství papíru, získá DORT. Třídy, které se umístí na druhém a třetím místě, dostanou sladkou odměnu.