13.09.2015

Sběr papíru na I.stupni

Milí žáci a vážení rodiče, ve středu 23. září se uskuteční na naší škole sběr papíru. Papír do školy vozte až ve středu 23.září od 7.00 do 7.35 a odpoledne od 14.00 do 17.00 hod. Vyučování nebude přerušeno. Papír nemusíte vázat provázkem. Nesbíráme kartony a krabice. Celý školní rok mohou rodiče vozit sběr přímo do sběrných surovin v Uherském Hradišti, ulice Průmyslová. Tam je důležité nahlásit školu a třídu. Doklad od sběru odevzdejte třídní učitelce. Peníze za sběr ponechejte ve sběrných surovinách. Každá třída má možnost zúčastnit se soutěže ve sběru, získat umístění a ocenění. Třída, která odevzdá největší množství papíru, obdrží dárek. Třídy, které se umístí na druhém a třetím místě, dostanou také odměnu. Sčítají se kilogramy z podzimního a jarního sběru celkem. Děkujeme za spolupráci.