Schůzka - Francie

Rádi bychom Vám oznámili, že důležitá informativní schůzka o zájezdu do Francie se bude konat v jídelně školy ve čtvrtek 23. března v 16.00 hodin. Budeme probírat program zájezdu, stravování, ubytování, pojištění a storno poplatky. Na schůzce bude přítomna i zástupkyně cestovní kanceláře Veligrad Tour paní Milena Schneyderová. Je velmi důležité, aby Vaše děti měly v pořádku cestovní doklady, tedy občanský průkaz nebo pas. Kopii tohoto dokumentu spolu s telefonními čísly na Vás a Vaše dítě musí dítě neprodleně přinést do kabinetu angličtiny, pokud tak ještě neučinilo. Doplatek za zájezd činí 4.000 Kč. Doplatek se vybírá už v měsíci březnu do 15. 4. 2017. Platbu můžete zaslat přes e-banking pod stejným variabilním symbolem nebo platit hotově v kabinetu angličtiny. Vstupné do Futuroskopu je 31 €, budeme ho vybírat v autobusu. Storno 10 % platí do konce března, do konce dubna činí 50 %, od 1. května je 100 %. V případě nemoci je dítě pojištěno a 80 % storno poplatku hradí pojišťovna.