Šesťáci se loučí na prázdniny s Francií a Španělskem

První rok mezinárodních projektů utekl jako voda a naši žáci ze 6. ročníků pracovali na posledním projektu s názvem „Moje léto“, ve kterých přejí svým zahraničním kamarádům krásné prázdniny. Nezapomněli také zmínit své plány na léto.

Žáci ze třídy 6. D ještě pro španělské kamarády vytvořili knihu o naší škole. Nejprve jsme se žáky prošli celou školu, nafotili zajímavosti, učebny, jídelnu, venkovní hřiště a pak jsme se pustili s nadšením do kompletace. Ve finále nám vznikla hezká práce, která vystihuje postřehy žáků, jak naši školu vidí.

Všem žákům ze třídy 6. A, 6. B a 6. D patří velká pochvala za celoroční práci na projektech v rámci projektu eTwinning. Práce na těchto projektech je často nad rámec našich aktivit a mnohdy ji žáci musí dopracovávat doma. Tím děkuji i rodičům za spolupráci. Radost a nadšení, které nás vždy potěší při otevírání zahraničních balíků, žákům tuto píli vynahradí a žene nás dál v tom, co má smysl.