Školní kolo fotbalového turnaje žáků 4. a 5. tříd

Dne 24.3. se konalo školní kolo fotbalového turnaje žáků 4. a  5.tříd na venkovním hřišti u ZŠ ve Starém Městě. Zúčastnilo se 41 chlapců a 1 dívka. Děkujeme panu Abrhámovi z TJ Jiskra St. Město, který se ujal funkce rozhodčího. Počasí nám vyšlo skvěle a všichni jsme si pohyb na čerstvém vzduchu užili. Přišla nás podpořit a fandit děvčata z 5.A a 5.B. Děkujeme za účast 4.A, 4.B, 4.C a 5.A, 5.B, 5.C, 5.D! Děkujeme také paní Zuzaně Lipovské, která zajistila od sponzorů malé odměny pro všechny účastníky! Vítězem za čtvrté třídy a absolutním vítězem se stala 4.C v zastoupení: Viktor a Ondřej Bukvaldovi, Michal Beránek, Vojtěch Stojnov, Šimon Valenta, Pavel Jarotek. Vítězem za páté třídy se stala 5.A v zastoupení: Adam Bureš, Petr Bartošík, Lukáš Dvořák, Pavel Fusek, Jakub Ryba, Ondřej Stodůlka. Bylo vybráno 10 žáků do okresního kola na 23.ročník McDonald´s Cup, kteří budou v polovině dubna reprezentovat naši základní školu! BLAHOPŘEJEME!