17.01.2016

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

Již od listopadu probíhají na 2. stupni školní kola olympiád, ve kterých mohou žáci poměřit své znalosti. Důležitou součástí byla i olympiáda v anglickém jazyce. Školní kolo proběhlo ve dvou kategoriích. Rádi bychom poděkovali za velmi hojnou účast. Na prvních příčkách se umístili tito žáci: Kategorie VI. a VII. tříd 1. místo Adriana Marková, VII.B 2. místo Martin Králík, VII.C 3. místo Vendula Ryšková, VI.A; Sára Velecká, VI.B Kategorie VIII. a IX. tříd 1. místo Barbora Dvořáková, IX.A 2. místo Tomáš Jelínek, IX.D 3. místo Magdaléna Sklenářová, VIII.D Vítězové budou reprezentovat naši školu v okresním kole, které se bude konat v únoru. Congratulations to all of you! We appreciate your attendance.