Školní kolo recitační soutěže

[caption id="attachment_53016" align="alignright" width="225"] OLYMPUS DIGITAL CAMERA[/caption] Školní kolo recitační soutěže proběhlo na prvním stupni v pondělí 5. února ve velmi příjemné atmosféře. Výkony dětí byly vyrovnané a porotě ve složení Kateřina Kamrlová, Veronika Fialová, Jana Ferdová, Barbora Jančaříková a Renata Zacharová se velmi těžce vybíralo, koho z nich ocenit. Hodnoceny byly výkony malých recitátorů ze tří věkových kategorií – 0. kategorie (1. třída), 1. kategorie (2. a 3. třída) a 2. kategorie (4. a 5. třída). Všichni účastníci byli velmi dobře připraveni a při poslechu básní jsme si užívali krásu mluveného slova, procítěnost přednesu i projevu. Vážíme si výkonů všech dětí, byl na nich vidět kus poctivé práce. Porota vybrala jako vítěze v jednotlivých kategoriích tyto děti, které zároveň postupují do okrskového kola:
  1. kategorie: Markétka Polášková 1. A a Magdička Polnarová 1. B
  2. kategorie: Eliška Jarotková 3. C a Eda Procházka z 3. C
  3. kategorie: Petr Jarotek 5. A a Radim Maňásek 5. A
Všem malým recitátorům děkujeme za účast, vítězům všech kategorií moc gratulujeme a budeme jim držet palce, aby se probojovali až do okresního kola. [ngg_images source="galleries" container_ids="1672" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="800" thumbnail_height="600" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Zobrazit jako prezentaci]" template="/storage/var/www/zsstmesto.cz/domains/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]