Školní turnaj v SUDOKU

Již tradičně jsme na naší škole uspořádali soutěž ve znalosti SUDOKU. Školní kolo se uskutečnilo ihned po Vánocích 7. ledna 2020. Z třídních kol, která proběhla v hodinách matematiky, byli vybráni ti nejlepší a mohli si porovnat své umění v SUDOKU se žáky celé školy. Celkem se zúčastnilo ze 6. – 9. ročníku 50 žáků. Za 6. ročníky si nejlépe vedl Radmil Schneider ze VI. D, v 7. ročníku to byla Kamila Holčíková ze VII. D, v 8. ročníku se nejlépe dařilo Kláře Smištíkové z VIII. D a v 9. ročníku naposled zvítězila Romana Běhávková z IX. C.  Absolutním vítězem s největším počtem bodů se stal Radmil Schneider, který porazil i ostřílené deváťáky. Vítězům blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole na ZŠ Unesco v Uherském Hradišti.