Školní turnaj ve fotbale

Dne 14. 3. proběhlo školní kolo fotbalového turnaje žáků 4. a 5. tříd na venkovním hřišti u 2. stupně ZŠ ve Starém Městě. Zúčastnilo se 48 chlapců a 4 dívky. Žáci vytvořili 4 týmy z pátých tříd, které letos nesly své názvy - 5. A JISKRA, 5. B BRUMÍCI, 5. C TOTY NOKIA A BOBŘÍCI z 5. D. Týmy přišly podpořit a povzbudit spolužačky.  Čtvrťáci si také připravili týmy chlapců s názvem 4. A ČUNÍCI, 4. B  a 4. C BORCI.

Výsledky:

1. místo 5. D, 2. místo 5. C, 3. místo 5. A, 4. místo 5. B

1. místo 4. A, 2. místo 4. B, 3. místo 4. C

Absolutním vítězem se stal tým BOBŘÍCI Z 5. D v zastoupení: Benčík Samuel, Bukvald Daniel, Čech Martin, Dostálek Ladislav, Klimeš Matěj, Lukáš Sebastian, Myškeřík Matyáš, Tesař Lukáš. Děkujeme panu Abrhámovi z TJ Jiskra St. Město, který se ujal funkce rozhodčího. Bylo vybráno 12 žáků ze 4. a 5. tříd do okrskového kola na 24. ročník McDonald´s Cup, kteří budou v dubnu reprezentovat naši základní školu!

BLAHOPŘEJEME A PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ!