03.01.2012

Školská rada

V listopadu 2011 proběhla volba nových členů školské rady.Volby členů školské rady ze zástupců rodičů probíhaly na třídních schůzkách konaných 22. listopadu na I. stupni a 24. listopadu na II. stupni ZŠ. Zástupci pedagogů byli zvoleni na pedagogických radách 15. a 16. listopadu. Rada města doplnila školskou radu o své členy.Členové nově zvolené školské rady:zástupci rodičů: Pavlicová Martina, Vanda Jaroslav, Dudová Martina, náhradník: Vránová Ludmilazástupci pedagogů: Mgr. Irena Šichová, Mgr. Beáta Kroutilíková, PhD., Mgr. Iva Klimešová, náhradník: Mgr. Jana Daňhelovázástupci města: Radoslav Malina, Mgr. Martin Zábranský, MUDr. Irena PelechováNa své první schůzi školská rada zvolila Radoslava Malinu předsedou.