Školská softbalová liga je po roční odmlce zase zpátky!

Dne 19.4.2022 se uskutečnilo halové kolo školské softbalové ligy, do které bylo i letos přihlášeno družstvo složené ze žáků ZŠ Staré Město. Turnaj se již tradičně konal ve sportovní hale v Kunovicích, která hostila 5 týmů z okresu Uherské Hradiště. Turnaje se zúčastnily základní školy z Babic, Ostrožské Nové Vsi, Uherského Ostrohu, Starého Města a výběr hráčů z domácího softbalového klubu Snails. Naši softbalisté do turnaje vstoupili prohrou 7:17 proti Uherskému Ostrohu. Na toto utkání však žáci ze staroměstské školy dali rychle zapomenout výhrou 13:10 proti družstvu z Babic. Do dalších utkání nastupovali naši žáci s posilněným sebevědomím a i díky tomu byla utkání proti Ostrožské Nové Vsi a kunovickým Snails velkým dramatem, které našlo rozuzlení až v poslední směně, ve které byli naši soupeři šťastnějšími a podařilo se jim utkání dovést do vítězného konce. Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na další turnaj, který se koná 19.5. již v tradičním dění softbalových zápasů – kunovické Mlatevni.