Slavíčci slavili úspěch!

Ve čtvrtek před jarními prázdninami se naší školou opět rozezněly krásné hlasy. Proběhlo totiž školní kolo soutěže ve zpěvu lidových písní „Zazpívej, slavíčku…“ Školnímu kolu soutěže předcházela kola třídní a ročníková, ze kterých byli vybráni nejlepší zpěváci. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Mladí interpreti písní předvedli kvalitní výkony a úkol poroty - vybrat absolutní vítěze - byl takřka nemožný. Konkurence byla opravdu velká. Do předvýběrového kola postupové přehlídky dětských interpretů lidových písní Zazpívej, slavíčku 2022, 46. ročníku v Uherském Hradišti postupují v kategorii 1. - 2. třída Eliška Jurečková z II.D, v kategorii 3. – 4. třída Michal Beránek ze IV.C a v kategorii 5. – 6. tříd Sára Feldvabelová z V. B. Vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů.