30.11.2015

Smajlík opět ve finále

Již druhým rokem se školní časopis 1. stupně Smajlik dostává mezi desítku nejlepších školních časopisů z celé republiky. Vyhlašování výsledků proběhlo  30. listopadu v Brně. Po slavnostním zahájení se děti i učitelé rozešli do pracovních workshopů. Smajlíkovci zvolili oddechové  téma "Orientální tanec". Po hodinovém vyprávění redaktorky , která procestovala Egypt a hledala kořeny těchto tanců, došlo i na praktickou část. Ta se setkala s velkým ohlasem. Po polední přestávce následovalo slavnostní vyhlašování. Bohužel v letošním roce jsme na stupně vítězů nedosáhli, ale dalo nám to o to více odhodlání do další práce. Redaktory na chvíli přepadlo zklamání, ale já si myslím, že být ve společnosti deseti nejlepších je také skvělý výsledek.