Softbalový turnaj

Ve středu 22. listopadu se naše školní softbalové družstvo zúčastnilo prvního turnaje školské ligy. Letos se do soutěže přihlásilo 5 základních škol. Své síly jsme porovnali s Babicemi, Ostrožskou Novou Vsí, Uherským Ostrohem a Kunovicemi. Oproti minulé sezóně byl vidět obrovský pokrok našich hráček a hráčů. Vysoká úroveň hry, přehled na hřišti a pohybová elegance byly znatelné. Po tomto turnaji zatím zůstáváme v tabulce průběžných výsledků na 5. místě, ale pevně věříme v to, že na konci sezóny tomu tak již nebude. V jednotlivých utkáních rozhodovalo pouze pár doběhů a mohli jsme odjíždět s vítězstvím v kapse. Za dva týdny nás čeká druhé kolo této ligy. Uvidíme, jaké umístění se nám podaří vybojovat.