27.06.2024

Soutěž o největšího šplhouna 1. stupně

26. 6. se uskutečnilo školní kolo soutěže „O největšího šplhouna“, které se skládalo z těchto disciplín. Šplh na tyči na čas, přeskoky přes švihadlo za  1 minutu, výdrž v přítahu na čas a leh sed za 1 minutu. Počítalo se, měřilo se a zástupci všech ročníků 1. stupně si sportovně užili tento předposlední předprázdninový den. Děkujeme všem za účast a podporu spolužáků při samotném zápolení. Přejeme všem pohodové prázdniny plné sluníčka a pohybu!

Výsledky:

Šplh na tyč:

1. třída  Polách Dominik, Horáková Sabina, 2. třída Rokyta Vojtěch, Jakšíková Tereza, 3. třída Burdziński Viktor, Ševčíková Adriana, 4. třída Bureš Šimon, Hrňová Sára, 5. třída Tesař Lukáš, Ferdová Alžběta.

Přeskoky přes švihadlo:

1. třída Prášek Tobiáš, Bůžková Karolína, 2. třída Vecl Nikola, Buchtíková Julie, 3. třída Novotný David, Schneiderová Vanessa, 4. třída Mazač Lukáš, Hulíková Viktorie, 5. třída Benčík Samuel, Baráková Veronika.

Výdrž v přítahu na hrazdě:

1. třída Brauer Max, Psíková Anežka, 2. třída Dobeš Miroslav, Kostková Karolína, 3. třída Kavalec Patrik, Adamíková Stela, 4. třída Košťál Michal, Korvasová Nikol, 5. třída Rosůlek Petr, Vlčková Klára.

Sed-leh:

1. třída Hrudňák Štěpán, Kucková Rozálie, 2. třída Dvorský Vojtěch, Blahová Marie, 3. třída Nagy Jakub, Klvaňová Adéla, 4. třída Švehla Adam, Kšárová Kristýna, 5. třída Bukvald Šimon, Pavelková Karolína.