Soutěž o největšího šplhouna na konci školního roku

Soutěž zdatnosti „O NEJVĚTŠÍHO ŠPLHOUNA“ měla své 4 disciplíny. Probíhala v úterý 27. 6. na 1. stupni základní školy. Šplhalo se na tyči – kde se měřil čas. V přítahu na hrazdě děti musely vydržet co nejdéle. V lehu dělaly 1 minutu lehy sedy. Poslední disciplína byla počet přeskoků přes švihadlo za 1 minutu. Každá třída měla své zástupce. Jednoho chlapce a jednu dívku. Soutěžící děti přišli povzbudit spolužáci, kteří nešetřili potleskem. Ze všech disciplín byla vyhodnocena první tři místa z každého ročníku.   1. místo Vecl Nikola 1. A, 2. místo Vránová Magdaléna 1. A,  3. místo Kostková Karolína 1. B 1. místo Burdzinski Viktor 2. C, 2. místo Kovářová Lilly, 2. C, 3. místo Adamíková Stela 2. A 1. místo Mareček Štěpán 3. D, 2. místo Němčická Miriam 3. C, 3. místo Hrňová Sára 3. B 1. místo Dobešová Eliška  4. D, 2. místo Kaštánková Šarlota 4. B, 3. místo Ferdová Alžběta  4. A 1. místo Stojnov Vojtěch  5. C, 2. místo Sadílek David 5. A, 3. místo Psotková Kamila 5. C   Absolutní vítězkou po sečtení všech výsledků z 1. a 2. ročníku se stala Lilly Kovářová. Absolutním vítězem po sečtení všech výsledků ze 3., 4. a 5. ročníku se stal Vojtěch Stojnov.        Všem děkujeme za účast a velkou bojovnost. Těšíme se na příští školní rok!