12.11.2011

Soutěž školních časopisů

Již několik let vychází na II. stupni naší školy časopis Všeználek, který se těší u žáků velké oblibě. Redaktory časopisu tedy napadlo, že by svůj úspěch mohli porovnat s konkurencí.
Všeználka proto na konci minulého školního roku přihlásili do krajského kola soutěže Školní časopis a noviny roku 2011. Celé prázdniny netrpělivě čekali na výsledky a na konci října se jich dočkali. Vyhlášení výsledků proběhlo v nově opraveném Kongresovém centru společnosti Kovosteel ve Staré Městě. Všeználek se sice nakonec na stupních vítězů neobjevil, ale výhercům byl silnou konkurencí, což potvrzuje i krásné 5. místo. Redakce  plánuje, že Všeználka přihlásí i do dalšího ročníku soutěže a tentokrát už jistě dobude vysněného 1. místa. Přejeme jim hodně štěstí.